Táncosaink újból taroltak

Moderntánc csoportjaink újból megmérettek az előző hétvégén, két versenyen is. 2019. május 18-án tartották Budapesten a XVIII. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál döntőjét az Erzsébetligeti Színházban, ahol Szarvas Szilvia tanárnő tánccsoportjai vettek részt. Az 1-2-3. osztályos csoport a Folyópart c. koreográfiával – bezsebelve a maximális 50 pontot – I. helyezést ért el; valamint a Magyar Teátrumi Társaság Különdíját is megszerezte. A 2. osztályosok Remény c. koreográfiája I. helyezést nyert el, a “kicsik”, az előképzősök a Mondogató c. koreográfiával pedig II. helyezettek lettek. Szarvas Szilvia pedagógiai munkájáért az iDancestore különdíját vehette át.

Pécsett a XXII. Apáczai Táncfesztiválon Hitter Zsolt tanár úr 3. osztályos moderntánc csoportja a Vihar c. koreográfiával arany, az előképző 2. – 1. vegyes osztályú mozdulatművészet csoport Párban c. koreográfiájával ezüst minősítést szerzett.

Gratulálunk az eredményekhez!!