Versenyeredmények: Képző- és iparművészet (grafika)

Grafikásaink versenyeredményei a 2022-23-as tanévben:
“Oh szabadság, hadd nézzünk szemedbe!” pályázat és kiállítás:
Deér Bence I. helyezés
Nyárádi Kincső II. helyezés
Antal Dóra III. helyezés és közönségdíj

A Nagymányoki Művelődési Központ pályázata a Petőfi-emlékév alkalmából:
Báter Anna I. helyezés
Farkas Leila I. helyezés
Berkecz Dorka II. helyezés
Hofmeister Szaffi II. helyezés
Künsztler Eliza III. helyezés
Hadikfalvi Glória különdíj
Hoffmann Botond különdíj

Ünnepi rajz- és esszépályázat a magyar zászló és címer megünneplésére
Bank-Bareith Dorina II. helyezés
Kult Katharina III. helyezés
Farkas Leila különdíj

Wass Albert Rajzpályázat:
alsósok:
Baranyai Lara I. helyezés
Bank-Bareith Hanna II. helyezés
Varga Klarissza pedig III. helyezés
különdíjasok:
Farkas Izabella
Jankovics Rózsa
Kató Nóra
Pataki Annak
Sára Gábor
Bank-Bareith Dorina
Illés Alíz
Jakab Szófia

felsősök:
Kerekes Kata I. helyezés
Ye Rongkai II. helyezés
Nyárádi Kincső III. helyezés
különdíjasok:
Kult Katharina
Morvai Gréta
Báter Anna
Pálos Zsófia
Horváth Laura Dorka
Darabos Noémi
Tegzes Kitti
Jakab Zita
Bogos Jázmin
Horváth Viktória
Antal Dóra

középiskolások:
Beréti Kristóf I. helyezés
Rónai Lilla II. helyezés
Hoffmann Botond III. helyezés
különdíjas:
Kiss-Molnár Zorka

Advent Pécs Épületfestő Gyerekrajz Pályázatkülöndíjasok:
Zámbó Fanni
Báter Anna

Advent Pécs Épületfestő Gyerekrajz Pályázatdöntősök:
Jankovics Rózsa
Tóth Mia Hanna
Baranyai Lara
Bank-Bareith Hanna
Zámbó Fanni
Báter Anna
Szabó Blanka
Wurst Hanna
Berkecz Dorka
Kerekes Kata
Nyárádi Kincső
Szőke Alexa

“Az én legkülönlegesebb állatom” – regionális rajzpályázatdíjazottak:
Bálint Zétény
Darabos Noémi
Duman Lina Nur
Gensler Amina Míra
Hadikfalvi Glória
Jakab Zita
Kerekes Kata
Künsztler Eliza
Miklóssy Lili
Németh Tamara
Nyárádi Kincső
Pataki Anna
Salanga Liza
Sárközi Melodi
Zámbó Fanni


Grafikásaink versenyeredményei a 2021-22-es tanévben:
“Az én Petőfi-versem” – regionális gyermekrajzpályázatdíjazottak:
Illés Alíz
Künsztler Emma
Varga Leona
Kiss-Molnár Zorka
Miklós Gabriella

51. Tolna Megyei Gyermekrajz Pályázat
kiemelt díjazottak:
Bank-Bareith Dorina – kiemelt díj
Kerekes Kata – kiemelt díj
díjazottak:
Künsztler Emma
Wurst Hanna
Beréti Kristóf
Vass Lili Hanna
IX. Országos Képzőművészeti Verseny Würtz Ádám emlékére díjazottak:
Hofmeister Szaffi – I. helyezett
Illés Levente – I. helyezett
Jakab Szófia – II. helyezett
Domokos Noémi II. helyezett
Bank-Bareith Dorina – III. helyezett
Vass Lili Hanna – III. helyezett
Kerekes Kata – különdíj

“Perczel család és Bonyhád” rajzpályázat – díjazottak:
Bank-Bareith Dorina, Hofmeister Szaffi, Sárközi Melodi, Bölöny Ákos, Kerekes Kata, Miklóssy Lili, Juhász Blanka, Rónai Lilla

“Az én városom” rajzpályázat – díjazottak:
Kerekes Kata – I. helyezett
Juhász Blanka – II. helyezett
Miklóssy Lili – III. helyezett
Künsztler Emma III. helyezett
Hoffmeister Szaffi – Filóné Ferencz Ibolya különdíja
Künsztler Eliza – Kovács Ferenc különdíja
Bogos Jázmin – Facebook közönségdíj

“Magyar zászló és címer” nemzetközi rajzpályázat – díjazottak:
Jakab Szófia – III. helyezett
Különdíjasok: Bank-Bareith Dorina, Bank-Bareith Hanna, Varga Leona, Bölöny Ákos

Országos Képzőművészeti Verseny Würtz Ádám tiszteletére – döntőbe jutottak:
Bank-Bareith Dorina, Hofmeister Szaffi, Jakab Szófia, Künsztler Emma, Illés Levente, Bölöny Ákos, Darabos Noémi, Bogos Jázmin, Kerekes Kata, Vass Lili Hanna, Rónai Lilla

Wass Albert rajzpályázat – díjazottak:
Alsósok:
Báter Anna – III. helyezett
Különdíjasok: Biró Hanna, Bőte Rozi, Ye Rongkai, Wurst Hanna
Felsősök:
Kerekes Kata – I. helyezett
Juhász Blanka – II. helyezett
Különdíjasok: Bölöny Ákos, Darabos Noémi, Miklós Gabriella
Középiskolások:
Rónai Lilla Nóra – I. helyezett

“Téli olimpiai játékok” országos rajzpályázatkiválósági díj (országos 1-10. hely):
Hofmeister Szaffi, Illés Alíz.
“Téli olimpiai játékok” országos rajzpályázatdöntősök lettek (országos 11-50. hely):
Antal Dóra, Bank-Bareith Hanna, Baranyai Hanna Lili, Berkecz Dorka, Bölöny Ákos, Darabos Noémi, Illés Levente, Juhász Blanka, Künsztler Emma, Sárközi Melodi, Vass Lili, Zámbó Fanni.

Advent Fény épületfestő gyerekrajz pályázat
döntőbe jutottak:
Bank-Bareith Dorina, Jakab Szófia, Jakab Virág, Juhász Blanka, Kiss-Molnár Zorka, Lőrincz Boglárka, Vass Lili Hanna

Kihalt emlősök rajzpályázat, városi eredmény, díjazottak: Abu-Salem Nisren, Antal Dóra, Bank-Bareith Dorina, Baranyai Lili, Báter Anna, Bölöny Ákos, Darabos Noémi, Dávid Via, Hoffmann Botond, Horváth Viktória, Illés Alíz, Illés Levente, Juhász Blanka, Miklós Gabriella, Kucsera Mirkó, Künsztler Eliza, Miklóssy Lili, Rónai Lilla, Sárközi Melodi Lívia, Szabó Csepke, Sziebert Ádám, Wurst Hanna, Zámbó Fanni.

VII. Xu Beihong Nemzetközi Ifjúsági és Gyermek Alkotóművészeti Pályázat, nemzetközi eredmény, díjazottak, és bejutottak a budapesti kiállításra: Bölöny Ákos, Lőrinc Antónia, Ilcsik Eszter Dorina, Kis Nikolett, Kerekes Kata, Kovács Dániel, Varga Ádám.

Grafikai-versenyeredmények-2020-21
Letöltés