Táncművészet

Tanáraink a moderntánc és társastánc tanszakokon: Szarvas Szilvia és Hitter Zsolt, a néptánc tanszakon: Steiner Józsefné és Varga János.

Az alapfokú táncművészet-oktatás modern- és társastánc tanszakon indult el a Széchenyi István Általános Iskolában a 2003/2004. tanévben. A későbbiekben a Völgység Táncegyesület, majd a Kakasdi Sebestyén Ádám Székely Társulat gyermek és ifjúsági tánccsoportjai is csatlakoztak az iskolához. Az intézmény szervezeti felépítésének és a fenntartó változásának ellenére a táncművészeti képzések stabilan működnek mindhárom tanszakunkon: jelenleg a Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskolájának részeként.

Moderntánc tanszak