Versenyeredmények: Zeneművészet

Zenetanulóink versenyeredményei a 2022-23-as tanévben:
50. Schneider Lajos Népdaléneklési és Népzenei Tehetségkutató Verseny
Tuba Örs – kiemelt arany minősítés
Tóth Nóra Zsófia – arany minősítés
Bonyfolk Szimfonikusok – arany minősítés
Deér Zsuzsanna – ezüst minősítés
Boros Brájen – bronz minősítés

Zenetanulóink versenyeredményei a 2021-22-es tanévben:
Gyermán István VI. Dél-Dunántúli Regionális Vonósverseny
Bányai Brigitta – III. helyezett

“Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny – döntő
Tuba Örs – kiemelt arany minősítés és különdíj
Bonyfolk Szimfonikusok – kiemelt arany minősítés
Deér Zsuzsanna – arany minősítés
Tóth Nóra Zsófia – arany minősítés

“Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny – elődöntő
Tuba Örs – kiemelt arany minősítés
Bonyfolk Szimfonikusok (Bischof Márton, Bogos Patrik, Boros Brájen, Dávid Gergely, Deér Zsuzsanna, Fekete Hunor, Nagy Vivien Lili, Tóth Nóra Zsófia és Tuba Örs) – arany minősítés
Tóth Nóra Zsófia – arany minősítés
Deér Zsuzsanna – arany minősítés
Boros Brájen – ezüst minősítés
Fekete Hunor – ezüst minősítés
Dalosmadárkák (Horvát-Máté Míra és Wagner Luca) – bronz minősítés

Tolna Megyei Klarinétos és Szaxofonos Talákozó
Pókai Lilla – arany minősítés
Matkovits Milán – arany minősítés
Pókai Ágnes – ezüst minősítés
Scheidler Botond – ezüst minősítés
Pónya Panka Bíborka – bronz minősítés
Mészáros Gergely – bronz minősítés

Tolna Megyei Zeneiskolák IX. Fuvolás Találkozója
Popp Alíz – ezüst minősítés
Kosztancsek Léna – bronz minősítés

Virányi Sándor III. Regionális Magánének Találkozó
Jenei Jázmin és Szabó Gergely Zsolt, kamara kategória – arany minősítés és nívódíj
Komjáthi Alex Antal – arany minősítés
Tóth Zsuzsanna – ezüst minősítés
Király Zsófia és Komjáthi Alex Antal, kamara kategória – ezüst minősítés
Kővári Kinga és Tóth Zsuzsanna, kamara kategória – ezüst minősítés
Király Zsófia – bronz minősítés
Kővári Kinga – bronz minősítés
Szaka Veronika – bronz minősítés

IV. Tolna Megyei Vonós Verseny
Hajas Levente, gordonka – arany minősítés
Ménesi Benedek, gordonka – arany minősítés
Simonics Mendel, gordonka – arany minősítés
Tegzes Kitti, hegedű – ezüst minősítés

II. Nemzetközi “Zongoramesék” Zongoraverseny
Illés Leila Dóra – kiemelt arany fokozat

Tolna Megyei Zongoraverseny
Bechtel Gerda Hanga – arany minősítés
Forray Dóra – arany minősítés
Ferencz Fanni – ezüst minősítés
Gűth Máté – ezüst minősítés
Illés Leila Dóra – ezüst minősítés
Bányai Blanka – bronz minősítés

XV. Országos Klarinétverseny – döntő
Pókai Lilla – I. helyezett
Scheidler Réka – II. helyezett
Pókai Ágnes – különdíj
(Matkovits Milán technikai okok miatt nem tudott megjelenni a döntőn.)

XV. Országos Klarinétverseny – a regionális válogatón a verseny döntőjébe jutottak:
Scheidler Réka, Matkovits Milán, Pókai Ágnes, Pókai Lilla

IV. “Fehérvári József” Dél-Dunántúli Regionális Rézfúvós Verseny
Csiszer Gergő, trombita, II. díj

XIX. Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó, díjazottak:
Boros Brájen, Tóth Nóra Zsófia, Tuba Örs – csoportos kategória, nívódíj
Tuba Örs – egyéni kategória: kiemelt nívódíj

Zenei-versenyeredmények-2020-21
Letöltés