Versenyeredmények: Táncművészet

Tánctanulóink versenyeredményei a 2022-23-as tanévben:
XXXII. Országos Táncművészeti Fesztivál – döntő
T/9. csoport – 3. helyezés

XXXII. Országos Táncművészeti Fesztivál – elődöntő, díjazottak és döntőbe jutók:
Gyermek korosztály:
 A/1. csoport – 3. helyezés (táncpedagógus: Borbandi Bettina)
Junior korosztály:
– A/3. csoport – 1. helyezés – (táncpedagógus: Hitter  Zsolt)
– A/4. csoport – 1. helyezés – (táncpedagógus: Borbandi Bettina)
– A/5-6. csoport – 1. helyezés – (táncpedagógus: Borbandi Bettina)
Ifjúsági korosztály:
T/9. csoport – 2. helyezés – (táncpedagógus: Borbandi Bettina)

Tánctanulóink versenyeredményei a 2021-22-es tanévben:
XXXIII. Apáczai Táncfesztivál – díjazottak:
Gyermek korosztály:
A/2, mozdulatművészet nagycsoport: Bodzavirág I. díj (táncpedagógus: Hitter Zsolt)
A/2, mozdulatművészet nagycsoport: Mint szellő a rétenII. díj (táncpedagógus: Hitter Zsolt)
Ifjúsági korosztály:
Továbbképzősök, kortárstánc kiscsoport: A sejtI. díj (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/6, moderntánc nagycsoport: Keringő-kapcsolatokII. díj (táncpedagógus: Hitter Zsolt)
Szücs Lili (tavaly végzős, tavalyi koreográfiával), moderntánc szóló: Elcsavargott altatóI. díj és a fesztivál legjobb produkciójáért járó különdíj (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
XXXI. Országos Táncművészeti Fesztivál – döntő, díjazottak:
Ifjúsági korosztály:
A/6 Ifjúsági, moderntánc nagycsoport: Keringő-kapcsolatokIII. díj (táncpedagógus: Hitter Zsolt)
Gyermek korosztály:
A/4-5-6 Junior, moderntánc nagycsoport: CselszövőkII. díj (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/3 Junior, kortárstánc nagycsoport: VadászatIII. díj (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
Gyermek korosztály:
E/2, E/3 és A/1 Gyermek, mozdulatművészet nagycsoport: Nővérek III. helyezés (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/2 Gyermek, mozdulatművészet nagycsoport: Mint a szellő a rétenIII. helyezés (táncpedagógus: Hitter Zsolt)

XXXI. Országos Táncművészeti Fesztivál – elődöntő, díjazottak és döntőbe jutók:
E/2 Gyermek, mozdulatművészet nagycsoport: NővérekII. helyezés (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/3 Junior, kortárstánc nagycsoport: Vadászat I. helyezés (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/4-5-6 Junior, moderntánc nagycsoport: Cselszövők II. helyezés (táncpedagógus: Szarvas Szilvia Mónika)
A/6 Ifjúsági, kortárstánc nagycsoport: Keringő-kapcsolatokIII. helyezés (táncpedagógus: Hitter Zsolt)
Hitter Zsolt – koreográfusi különdíj a „Mint a szellő a réten” című koreográfiáért

XXX. Országos Ifjúsági Táncművészeti Fesztivál, országos eredmény, díjazottak:
Böröcz Flóra, Gergely Fruzsina, Szücs Lili a Stabat Mater c. koreográfiával, moderntánc kiscsoport kategóriában: II. helyezés; koreográfus: Hitter Zsolt, táncpedagógus: Szarvas Szilvia
Szücs Lili – Elcsavargott altató c. koreográfiával, moderntánc szóló kategóriában: III. helyezés, koreográfus és táncpedagógus:  Szarvas Szilvia
XXX. Országos Junior Táncművészeti Fesztivál, országos eredmény, díjazottak:
Hajas Nóra Eszter, Sebestyén Enikő a Tükörkép-Más c. koreográfiával III. helyezés és különdíj; koreográfus: Hitter Zsolt, felkészítő tanár: Szarvas Szilvia
XXX. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál, országos eredmény, díjazottak:
Garai Laura, György Korina, Horváth Laura Dorka, Jakab Virág, Jenei Sára Zsófia, Juhász Zselyke, László Szofi, Lőrinc Anna, Major Gréta, Masa Hanna Nóra, Noé Zsanna, Popp Alíz, Schuler Zsófia, Szabó Blanka, Torda Sára Anna, Végvári Laura, Veres Dorina, Vituska Zselyke, vagyis a teljes alapfok 2. osztályos csoport, a Bodzavirág c. koreográfiával, mozdulatművészet nagycsoport kategóriában: I. helyezés és a Táncpedagógusok Országos Szövetségének különdíja; koreográfus és táncpedagógus: Hitter Zsolt

Táncos-versenyeredmények-2020-21
Letöltés