Zenei-képzőművészeti mesekoncert

Papp Lajos, kortárs zeneszerző tizenhét zongoradarabból álló sorozatot komponált Az égig érő fa című magyar népmesére. Ezt a zongorasorozatot adják elő növendékeink 2019. november 19-én (kedd) 17 órai kezdettel a zeneiskola Tényi Zoltán hangversenytermében. A meséhez grafikás tanulóink illusztrációt készítettek – a képeket a hangverseny közben kivetítve láthatják az érdeklődők.

Felkészítő tanárok: Farkas-Kuti Zsófia, Kertész Jánosné, Vercse Adél – képzőművészet; Bérces Emese, Csiszer Máté, Francsics Ildikó, Győrffyné Pálos Ágota, Hajdu Borbála, Kajsza Pál, Seleljo Alexandra – zeneművészet.

Nagyon sok szeretettel várunk mindenkit, aki belekóstolna egy ilyen különleges zenei-képzőművészeti csemegébe!