Zenei és képzőművészeti tagozataink bemutatói

Várjuk kicsik és nagyok jelentkezését iskolánkba! Hangszereinkre: zongora, ütő, fafúvós hangszerek: furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, rézfúvós hangszerek: trombita, vadászkürt, tenorkürt, harsona, tuba, vonós hangszerek: hegedű és cselló, emellett népi hangszereinkre: népi hegedű, népi brácsa, népi bőgő és citera, valamint elektroakusztikus tanszakunkra szintetizátorra jelentkezhetnek.

Iskolánk YouTube-csatornáján online hangszerbemutatókat is találnak: rézfúvós hangszerekre, ütőre, csellóra és népi hangszerekre invitálnak tanáraink.

Alább bemutatkozik grafika tanszakunk is két videóval: az elsőben egy magyar népmese illusztrációit láthatják, a másodikban pedig egy karanténkiállítás képei szerepelnek. Akikhez a rajzolás, a festészet, illetve a különböző vizuális technikák állnak közel, azok jelentkezzenek bátran grafikára!

Rézfúvós hangszerek:

Ütőhangszerek:

Cselló:

Népi hangszerek:

Magánének tanszak:

Grafika tanszak: