XXX. Országos Táncművészeti Fesztivál

A járványügyi helyzet miatt időben elcsúsztatva, 2021. ősszel rendezték meg Budapesten a XXX. Országos Táncművészeti Fesztivált, melynek mindhárom, gyermek, junior és ifjúsági kategóriájában is neveztek tánctanulóink, és nagyon szép eredményekkel tértek haza.

Október 10-én az ifjúsági kategóriában a moderntáncos Böröcz Flóra-Gergely Fruzsina-Szücs Lili triónk az évnyitónkon is előadott, Hitter Zsolt koreografálta, Stabat Mater című produkcióval 2. díjat szerzett. Felkészítő tanáruk Szarvas Szilvia volt. Ugyanezen a napon Szücs Lili az Elcsavargott altató c. koreográfiával egyéni kategóriában 3. díjas lett. A koreográfus és a felkészítő tanár Szarvas Szilvia volt.

Október 30-án a junior kategóriában rendezték a versenyt junior kategóriában, ahol Hajas Nóra Eszter és Sebestyén Enikő Tükörkép-Más című duettje (koreográfus: Hitter Zsolt, felkészítő tanár: Szarvas Szilvia) 3. helyezést és különdíjat kapott.

November 13-án gyermek kategóriában Hitter Zsolt alapfok 2. osztályosai a mozdulatművészet nagycsoport kategóriában a Bodzavirág című koreográfiával (koreográfus: Hitter Zsolt) 1. helyezést nyertek el, valamint ők kapták meg a Táncpedagógusok Országos Szövetségének különdíját is. A csoportban tizennyolc gyermek állt a színpadra: Garai Laura, György Korina, Horváth Laura Dorka, Jakab Virág, Jenei Sára Zsófia, Juhász Zselyke, László Szofi, Lőrinc Anna, Major Gréta, Masa Hanna Nóra, Noé Zsanna, Popp Alíz, Schuler Zsófia, Szabó Blanka, Torda Sárra Anna, Végvári Laura, Veres Dorina és Vituska Zselyke.

Szeretettel gratulálunk a szép eredményekhez!