Kerekes Kata Völgység Talentuma-díjas

Grafika tanszakunk tanulója, Kerekes Kata Bonyhád város március 15-i rendezvényén a Vörösmarty Mihály Művelődési Központban vehette át a Völgység Talentuma díjat.

Kata kisiskolás éveit az Aparhanti Általános Iskolában töltötte. Tanulmányi eredménye minden évben kiváló volt. Ezt a teljesítményt a Petőfi Sándor Evangélikus Iskola hatosztályos képzésén a 7. évfolyamon is megtartotta.

Első osztályos kora óta az alapfokú művészetoktatás, a grafika tanszak tanulója.

Kata rendkívül szorgalmas, a szabadideje nagy részét is rajzolással, festéssel tölti. Kiváló képességei, gazdag képzelőereje, szelíd-visszafogott személyisége segítették a sok-sok rajzpályázaton vagy rajzversenyen elért eredményhez.

2 nemzetközi, 10 országos, 5 megyei és 13 városi-városkörnyéki díjjal, elismeréssel, helyezéssel rendelkezik.

Szeretettel gratulálunk a díjazottnak!