“Lélekhíd” – jótékonysági koncert

Iskolánk csatlakozott a ZeneVarázslat Mozgalom “Híd Kárpátaljáért” segélyprogramjához, melynek keretében egy országos szintű programban veszünk részt: 2022. április 8-án 18 órai kezdettel a Vörösmarty Mihály Művelődési Központban (Széchenyi tér 2.) jótékonysági hangversenyt tartunk, melyet Várnagy Andrea Liszt Ferenc-díjas zongoraművész nyit meg élőben közvetítve Beregszászról, és Ember Csaba, Madách-díjas karnagy, a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének elnöke zár le, szintén kivetítőn keresztül. A koncerten iskolánk zene, moderntánc és néptánc tagozatos tanulói, valamint tanárai szerepelnek majd.

Április 1-től a zeneiskolában (Perczel utca 48.) és a Bonyhádi Általános Iskolában, a hangverseny idején pedig a művelődési központban adománygyűjtő ládákat helyezünk el, melybe köszönettel fogadjuk adományaikat, amit eljuttatunk a Magyar Református Szeretetszolgálat bankszámlájára. Amennyiben egyénileg, a koncerten kívül szeretné támogatni a kárpátaljaiakat, a 10702019-85008898-51100005 bankszámlaszámra utalhat – a közlemény rovatba tüntesse fel: ZeneVarázslat.

Bővebb információ a http://zenevarazslat.hu oldalon olvasható.