Téli grafikás eredmények

A tél folyamán két képzőművészeti versenyen vettek részt diákjaink. Decemberben az Advent Pécs Épületfestő Gyerekrajz Pályázaton a több mint 2500 pályázó közül diákjaink közül tizenketten jutottak a döntőbe, és ketten különdíjat is kaptak. A döntősök: Jankovics Rózsa, Tóth Mia Hanna, Baranyai Lara, Bank-Bareith Hanna, Zámbó Fanni, Báter Anna, Szabó Blanka, Wurst Hanna, Berkecz Dorka, Kerekes Kata, Nyárádi Kincső és Szőke Alexa. Különdíjasok: Zámbó Fanni és Báter Anna. Tanáraik: Csábrák Gyöngyi és Vercse Adél.

A nagy hagyománnyal rendelkező, januári Wass Albert-pályázaton idén is szép eredményeket értek el iskolánk tanulói. Az alsósok között Baranyai Lara I. helyezést, Bank-Bareith Hanna II. helyezést, Varga Klarissza pedig III. helyezést ért el; a különdíjasok Farkas Izabella, Jankovics Rózsa, Kató Nóra, Pataki Annak, Sára Gábor, Bank-Bareith Dorina, Illés Alíz és Jakab Szófia voltak. A felsősök között Kerekes Kata I. helyezett, Ye Rongkai II. helyezett, Nyárádi Kincső III. helyezett lett, a különdíjakat Kult Katharina, Morvai Gréta, Báter Anna, Pálos Zsófia, Horváth Laura Dorka, Darabos Noémi, Tegzes Kitti, Jakab Zita, Bogos Jázmin, Horváth Viktória és Antal Dóra lettek. Középiskolás helyezettek: Beréti Kristóf (I.), Rónai Lilla (II.) és Hoffmann Botond (III.), középiskolás különdíjas: Kiss-Molnár Zorka.

A tanáraik: Csábrák Gyöngyi és Vercse Adél.

Szeretettel gratulálunk a szép eredményekért!