Országos képzőművészeti verseny – eredményeink

Idén X. alkalommal rendezték meg Tamásiban, RÍM-KÉP címmel az országos képzőművészeti pályázatot Würtz Ádám tiszteletére. Négy korcsoportban 10-10 gyereket hívtak be a döntőbe, iskolánkból összesen kilencet (Bank-Bareith Dorina, Baranyai Lara, Berkecz Dorka, Duman Lina Nur, Cseke Júlia, Faragó Hanna, Hadikfalvi Glória, Hofmeister Szaffi és Kerekes Kata) s ők április 28-án újra megmérették magukat a helyszínen. Felkészítő tanáraik Csábrák Gyöngyi, Farkas-Kuti Zsófia és Vercse Adél voltak.

A döntő nagyon nehéz volt, és igen szűkre szabott volt az alkotásra adott idő, de valamennyi döntősünk csodás képeket készített! Díjazottjaink:

I.korcsoport:
Baranyai Lara (E/2.) – I. helyezés
Duman Lina Nur(E/1.) – különdíj

II. korcsoport:
Bank-Bareith Dorina (A/2.) – II. helyezés
Hadikfalvi Glória (A/2.) – különdíj

IV.korcsoport:
Berkecz Dorka (A/6.) – II. helyezés
Kerekes Kata-8. (A/6.) – III. helyezés

A díjazottak felkészítő tanárai Csábrák Gyöngyi és Vercse Adél voltak. Szeretettel gratulálunk a kiváló eredményért!