Április 22-én rendeztük meg Bonyhádon saját szervezésű versenyünket, a VII. Virányi Sándor Regionális Magánének Találkozót. Iskolánk tanulói a következő szép eredményeket érték el: The Emerald Harmony duó (Forray Dóra és Lily Gabriella Lafferthon) arany minősítést, Braun Marianna Zita arany minősítést, Csizmadia Bence arany minősítést, Forray Dóra ezüst minősítést, Mészáros Gergely pedig szintén ezüst minősítést szerzett. Felkészítő tanáruk: Ócsai Annamária, zongorán közreműködött: Bérces Emese. Szeretettel gratulálunk!
