XI. Országos Ádám Jenő Dalverseny

Április 26-án rendezték meg Szolnokon a XI. Országos Ádám Jenő Dalversenyt. Iskolánkat Csizmadia Bence magánének szakos növendékünk képviselte, aki elnyerte a szigetszentmiklósi Ádám Jenő Alapítvány különdíját, valamint énekelhetett a verseny utáni gálakoncerten is. Felkészítőtanára Ócsai Annamária, aki a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetségének különdíját vehette át. Zongorán közreműködött: Bérces Emese és Rákai András. Szeretettel gratulálunk!