Improvizáló táncosaink budapesti eredményei

Moderntáncos tanulóink szép eredményekkel tértek haza a 2020. március 1-jei, Budapesten megrendezett VII. Detvay Zsuzsanna Emlékversenyről. Tizenöt diákunk nevezett improvizáció kategóriában, négy korcsoportban. Felkészítő tanáruk Szarvas Szilvia volt. Eredmények: Kisiskolás korcsoport: Fazekas Míra I. Hely + a Madách Tánc- és Színművészet Szakgimnázium különdíja (egyhetes nyári kurzus); Gyermek korcsoport: Hajas Nóra Eszter III. Hely; Junior korcsoport: Szabó Hanna Liza I. Hely + a Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium különdíja (egyhetes nyári kurzus); Középiskolás korcsoport: Győri Virág I. Hely, Szakács Vanda II. Hely, Wagner Tamara III. Hely. Gratulálunk a versenyzőknek és a tanárnőnek!