Szolfézsverseny – szép eredmények

2020. március 2-án 23. alkalommal rendezte meg iskolánk a Tolna Megyei Szolfézsversenyt, mely, mint eddig minden alkalommal, idén is Győrffy István Tanár Úr zsűrizésével zajlott. Tavaly óta kiterjesztjük kicsit a meghívási kört, így a Tolna megyei Szekszárd, Tolna, Paks, Dombóvár és Bonyhád mellett érkeztek a versenyre a Baranya megyei Pécsről és Mohácsról is. Öt korcsoportban összesen 20 versenyző mérette meg magát, és nagyon színvonalas versenyt szemlélhettünk: minden korcsoportban osztottak ki díjat. A verseny abszolút első helyezettje – a tavalyi évhez hasonlóan – a szekszárdi Lozsányi Julianna lett. Iskolánk egyetlen indulója, Szőts Ármin a harmadik korcsoportban II. helyezést ért el. Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Ányos Andreának! Emellett köszönet illeti a szervezésért Kolozsvári Zoltánt és Ányos Andreát, iskolánk két szolfézs tanárát.