Grafikásaink tamási sikerei

2022. május 6-án rendezték meg a tamási Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában a IX. Országos Képzőművészeti Versenyt Würtz Ádám emlékére, melyen Csábrák Gyöngyi (alsósok) és Vercse Adél (felsősök) Tanárnők által felkészített növendékeink nagy sikerrel szerepeltek.

A februári elődöntőből nyolc diákunk jutott be a döntőbe – az  I. korcsoportos (1-2.o.) Bank-Bareith Dorina 3. helyen végzett, a II. korcsoportban (3-4. o.) Hofmeister Szaffi 1., Jakab Szófia 2. helyezést ért el; a III. korcsoportban (5-6.o.) Illés Levente a dobogó legtetejére állhatott, Domokos Noémi 2. helyet szerzett; a IV. korcsoportban (7-8.o) pedig Vass Lili Hanna 3. helyezett lett. Kerekes Katát a zsűri különdíjjal jutalmazta.

Szeretettel gratulálunk a diákoknak és a felkészítőknek!