Magyar nemzeti képzőművészeti pályázat

A Nemzetstratégiai Kutatóintézet által kiírt Ünnepi rajz- és esszépályázat a magyar zászló és címer megünneplésére elnevezésű pályázatra hazánkból és a világ összes olyan pontjáról lehetett pályázni, ahol élnek magyarok. Idén Petőfi Sándor művei mellett a lobogónk és a címerünk is megihlette a diákokat. Közel 4000 alkotásból 3 grafikásunk munkáját emelte ki a szakértő zsűri.

A díjazottak képeit először Budapesten, a Várkert Bazárban lehet megtekinteni, később pedig vándorkiállításként az ország több városában is láthatóak lesznek a szemet gyönyörködtető művek.

 II. helyezett: Bank-Bareith Dorina (alapfok 2. évfolyam)

III. helyezett: Kult Katharina (alapfok 1. évfolyam)

különdíjas: Farkas Leila (előképző 1. évfolyam)

A gyermekek tanára: Csábrák Gyöngyi.

Szeretettel gratulálunk a tanulóknak és tanáruknak!