Diabelli négykezes verseny

Az idei tanév utolsó versenyeredménye nagyon megörvendeztetett minket. Ma az I. Diabelli Nemzetközi Négykezes és Kétzongorás Tanár-Diák Zongoraversenyen Horváth Erzsébet és Bérces Emese Tanárnő 2. helyezést értek el! Emellett különdíjat is kaptak Francis Poulenc Szonátája 1. tételének előadásáért. Szeretettel gratulálunk a szép eredményhez!