A Tamási Tankerületi Központ által május 4-én kiírt tagintézmény-igazgatói pályázatra két fő nyújtott be pályázatot: Dr. Bérces Emese és Siklósi Krisztián. A vezetői programok alább olvashatóak.
A Tamási Tankerületi Központ által május 4-én kiírt tagintézmény-igazgatói pályázatra két fő nyújtott be pályázatot: Dr. Bérces Emese és Siklósi Krisztián. A vezetői programok alább olvashatóak.